LietuviųAngluRusų

Registruotis

Parama

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Knygos anotacija

Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 

Susipažinkite su knyga


Arūnas G. „Bilietas į Kitokį Pasaulį“

(Vilnius, 2014, 432 p.  ISBN 978-6094-31-045-4)

Tai ne šiaip knyga, ir net ne knyga, o kažkas neįsivaizduojamo


Tai knyga, kurioje perteikiama autoriaus, ir ne tik jo, gyvenimo filosofija, psi-chologija, etika, logika, fizika, elektronika, matematika, geometrija, fantastika, mistika, proza, patetika, žavesys, skurdas, chaosas, giluma, prasmė, jėgos, nematomoji pusė, veikimo principai, ateities vaizdas, pojūtis, būsena. Humoras.


Knygos beveik neįmanoma priskirti kuriai nors vienai kategorijai, nes joje yra visko, visaip ir apie viską. Ką rasite priklausys nuo kiekvieno  individualiai. Knyga – lyg  daugiabriaunė prizmė, pro kurią žvelgiant atsivers vis kitoks pasaulis. Tai gražus, geras, tai blogas. Tai vidinis, tai išorinis. Tai linksmas, tai liūdnas. Tai lengvas, tai sunkus. Tai pakylėtas, tai žemiškas.


Knyga turi savo sistemą, kurią atradus atskleisti gyvenimo reiškinių priežastis bus daug lengviau nei dabar. Jos paskirtis – sukurti naują, paremtą naujausiais atradimais, asmenybę su tvirtu lyg deimantiniu, plieniniu, atominiu ar net nemateriniu pagrindu.


Knygą įsisavinęs žmogus galės skleisti mintis daug efektyviau ir taip pat priimti, suprasti jas bus daug lengviau. Tai ateities žmogaus knyga, nes ji ir supažindina, ir suteikia galimybę juo tapti, ir padeda sukurti ateities pasaulį. Tačiau, tai įmanoma tik tinkamai pasinėrus į šią knygą.


Gal knyga – galinga priemonė, kokios istorijoje dar nebuvo? Gal nuo šios knygos prasidės nauja istorija? Kitokia Žemės, kaip civilizacijos istorija.


Kilo klausimų? Perskaitykite ir padiskutuosim. Diskusijoms, analizei, paieškoms, atradimams erdvės pakaks.Knygos ieškokite knygyne " Keistoteka" 

Vilnius, Paplaujos/Drujos g. 2arba pas autorių:

Knygos

Tel. +370 68339770           El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte taiAnotacija pdf formatu     
Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 15 svečius online

Žinutė administratoriui