LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Login FormDonation

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Mūsų misija

User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Pirmiausia reikia išsiaiškinti kas yra ta misija.
Gal tai tikslas? Tikslas dažniausiai yra kryptis, kuri gali būti ir nepasiekta.
Gal tai vizija, nes panašiai skamba? Vizija tai yra įsivaizduojama ateitis, kaip ji atrodys.

Misija tai yra grandiozinis darbas, kuris skirtas ne sau, o didžiuliam kiekiui žmonių, gal net visai valstybei ar žmonijai. Tas darbo atlikimas arba darymas turi ryškiai pakeisti žmonių gyvenimą ir jie turi tai pajausti patys. Užsibrėžti tokį uždavinį yra beveik neįmanoma, nes tai gali būti ir neįvykdyta.

Misija labiausiai susijusi su pašaukimu. Pats sau susigalvoti misijos negali, ji  turi būti skirta. Jeigu darbą gali atlikti bet kas arba daug kas, tai
misiją paprastai atlieka tik tas, kam yra patikėta ją atlikti. Misijos negali prisiimti daugelis, ji būna patikėta vienam ir iš jo pareikalaujama atsakomybės už jos atlikimą.
Viršininkas gali išrinkti vieną darbuotoją atlikti kažkokiai misijai. Paprastai išrinktasis būna patikrintas iki tol, kaip  galintis tą misiją atlikti. Atsisakyti atlikti misiją yra viršininko įžeidimas ir savęs sumenkinimas. Misija, kaip didžiulės svarbos darbas, paprastai neskiriama bet kam. Nepasitikėti šiuo atveju savimi yra nusikaltimas.

Kaip sužinoti, ar gyvenime esi paskirtas atlikti kažkokią misiją? Jeigu esi pašauktas atlikti misiją, tai tau turi būti suteikti įgaliojimai, tai yra galios. Tu iki tol neakivaizdiniu būdu turi būti ruošiamas tai misijai - ne iš dangaus ji ima ir nukrenta. Gyvenime turi darytis įvykiai, kurie artina tave iki misijos atlikimo. Iš čia pradeda aiškėti, kad misiją gali atlikti tik vienas žmogus. Jos prisiimti grupė negali, nes atsakomybė yra grynai asmeninė. Misijai išrinktas žmogus gali pats toliau rinktis žmones padėti atlikti tai misijai. Dar geriau būna, kai tie žmonės taip pat išrenkami iš aukščiau. Tuomet įkalbinėti, klausti yra visiškai nebūtina, nes tie žmonės taip pat jaučia, kad turi prisidėti prie tos misijos atlikimo.

Tai kokia gi pagaliau yra mūsų ar mano misija? Ji turėtų išryškėti pati, paklaidžiojus po šį tinklapį. Jeigu po to ji dar nepaaiškėtų, galima ir pasiklausti.
Galima garsiai šaukti, kad tai yra mano misija, bet tai nepadidintų jos reikšmės. Galima ją slėpti, bet nuo to ji netaps paslaptingesnė.

…Viskam savas laikas


SEO by AceSEF

likebox

Who's Online

We have 52 guests online

Message to admin