Ką Jūs manote apie ...

Ką Jūs manote apie ...

Standartinė rutavile » 2015 Vas Ant 22:30

rutavile
kiti

Prisijungė: 2005 12 29

PranešimasParašytas: Št., 2006-04-15, 12:00 Rašyti temą: Ką Jūs manote apie ... Atsakyti su citata
Anądien perskaičiau ir net nuotrauką mačiau, kad iš Vilniaus vieno parko (Sereikiškės) iš varnų lizdų išimami jų padėti kiaušiniai, aiškinant, kad varnos neterštų parko. Tik ar tokiu būdu turi būti kuriama švara?? Jeigu taip lengvai galima "tvarkyti" kitų lizdus, vadinas, galima ir daugiau... Man gaila varnų, tai jų lizdai, jų vaikai. Tas kas ėmė (apie įsakytojus kita kalba) tuos kiaušinius, kaip jie jautėsi kažin? Negi rankos nedrebėjo? Aš per daug jautri ir romantiška pasakysite, bet aš negaliu nematyti kas daroma ne taip kaip reiktų. Lizdų "valymas" rodo, kad žmonės bejėgiai susitvarkyti savo miestą. Bejėgiai kas? Eiliniai piliečiai ar miesto valdžia? Statome dangoraižius, o su varnom tik tokiu būdu galima susikalbėti?? Dabar varnos, po to vaikų namai išvalomi, po dar... Kur dingsta žmogiškumas, gamtos supratimas, noras, kad ir gamtai būtų gerai ir žmonėms.

Mirtina Tyla
kiti

Prisijungė: 2006 05 15

PranešimasParašytas: Pir., 2006-05-15, 21:38
Visiškai pritariu. Juk paukščiai nekalti dėl savo prigimties... Jei jie turėtų daugiau fizinės galios, negu žmonės, galėtų naikinti mus. Nors ne... Tai tik mes, dievybės ištroškę bejausmiai padarai galim naikinti gyvybę...

rutavile
kiti

PranešimasParašytas: Antr., 2006-05-16, 13:38
Gaila, nakinimas tęsiasi - Lietuvos gamtos naikinimas - buvo varnos, dabar medžiai, medžiai, medžiai... Tai tie gamtos dangalai, kurie saugojo mus nuo saulės, nuo vėjo viaą mano gyvenimą ir mano vaikų dalį gyvenimo. Ir jie negali sukilti prieš žmonių ranką. Deja, ir aš asmeniškai negaliu jų apsaugoti. Įtūžis ir ašaros užspaudė gerklę, pamačius iškirstus medžius Lukiškių aikštėj, po to Rotušės aikštėj. Pagalvojau, na, jeigu priešais mano namus kirstų, tai tikrai bent aprėkčiau. Po mano langais, kur augau ir kurį laiką gyvenau, baigia nunykti medžiai nuo mašinų "kvapo". Siaubas grynas pagalvojus kas bus toliau. Belieka keltis gyventi kitur. Kur? Į kitą pasaulio kraštą. O Lietuva??? Ji liks pILka, pLIka...
Gaila tų žmogėnų, viską niokojančių, nemąstančių apie kitus žmones ir Žemę. Belieka juos tik gailėti, kad neduota jiems suprasti daug ko.

Mirtina Tyla
kiti

Prisijungė: 2006 05 15

PranešimasParašytas: Antr., 2006-05-16, 13:51
Galim nuo to bėgti, bet vargu ar pavyks pabėgti...
Mes galim pasigirti bent tuo, kad Lietuva yra viena iš gražiausią gamtą turinčių šalių. Nors nemanau, kad taip bus ilgai. Naikinama viskas aplink mus ir degradavusių padarų dėka netrukus nebeturėsim jokio širdžiai mielo kampelio...
Kaip jau minėjau, tai vėl gi tas pats dievybės siekimas amoraliais būdais.

rutavile
kiti

PranešimasParašytas: Antr., 2006-05-23, 10:33
Įdomūs dalykai vyksta Lietuvoje - miškai dega patys, o miestuose medžiai pjaunami negailestingai. Toks paradkosasgaunasi. Kai kuriose vietose girininkai verkia, o miesto valdžia...džiaugiasi, investicijų didėja, mietas "puošiasi".

Einu ryte į darbą. Šalia statybos vyksta net kelios viena šali kitos (kaip ir dera Vilniuje). Pjaustomos ar šlifuojamos plytelės, dulkių viesulai kad kyla, kad kyla... Kyla kur? Ogi tiesiai ant ką tik pražydusio alyvų krūmo, kuris vienišas liko prie seno medinio namuko. Na, žinote, širdis verkia, rauda dėl alyvos... Och, žmonės...

refa'ela
kiti

Prisijungė: 2006 06 16

PranešimasParašytas: Tr., 2006-08-30, 8:06
žinokit yra baisu, kai naikinama gamta, bet taip buvo ir bus.Nors yra ir teigiamų dalykų, kartais augalai paliekami augti ten kur visai jiems nevieta, bet tai žmonių klaidos, nes sodina nevisada ten kur reikia... Confused

Grįžti į Gamta

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias