LietuviųAngluRusų

RegistruotisParama

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Kam skirtas šis tinklalapis?

Vartotojo vertinimas: / 2
BlogiausiasGeriausias 

Šis tinklapis – darbui, pramogai ar malonumui? Yra tinklapių pramogai , malonumams, informacijai, bet labai mažai darbui. Visi stengiasi padaryti, kad žmogus negalvotų, neanalizuotų, nemąstytų, nebandytų suvokti.

 

Kur yra tiesa - klausimas. Mes čia jos nepateikiame. Daugiausia čia minčių pažinimui, mokslui, pasitikrinimui, ar gerai supranta save, artimą, reiškinius ir kitką. Ar daug tinklapių suteikia tokią galimybę? Visi juk teikia tiesas - mintis, žinias. Čia daugiau hipotezių, spėliojimų, klausimų tinklapis.

 

Norėdami susitvarkyti namus, turime gerai pasidomėti, kaip tai padaryti ir, be abejo, įsigyti kai kurių dalykų: baldų, apdailos, apmušalų, kitų medžiagų. Visa tai reikia mokėti panaudoti, kad būtų vertinga, gražu, keltų mus aukštyn, suteiktų džiaugsmo, laimės. Pirma reikia padirbėti, kad visa tai atsirastų.

 

Taip ir čia – nepradėk nuo malonumų ir džiaugsmo, nes dirbti po to jau nebenorėsi.

Čia nėra tiesioginių patarimų ar mokymų, tik išreikšta nuomonė. Ją galima priimti, atmesti, diskutuoti arba ne.

 

Jeigu nenorite nieko ieškoti, atrasti, suvokti, įgyti, patirti – neieškokite, neraskite, nesuvokite, neįgykite, nepatirkite. Gal būt atsiras kas norės?

Kodėl toks kelias? Todėl, kad viską mokančių yra gana daug, tik išmokstančių ir pritaikančių mažokai. Kitaip aplinkui matytume nuostabų, puikų, tyrą, meilės, laimės, pagalbos vienas kitam pasaulį. Dabar, abejoju, ar daug to matyti. Kodėl? Čia ir bandoma tai atskleisti tarp eilučių.

 

Nemanykite, kad mintys yra tik minčių portaluose bei atitinkamose knygose. Jos yra visur : TV, radijuje, spaudoje, mene, moksle, tikėjime, švietime, mityboje, darbe, santykiuose, bendravime ir daugelyje kitų sričių. Tai irgi vaisiai, kurie mus maitina. Sugebėk atsirinkti mintis, kurios būtent tau naudingos ir kurios žalingos. Po to reikia žinoti, ką su jomis daryti. Mintis – tai ne koks popierėlis, kurį nepatikus gali išmesti. Tai žymiai pavojingesnis „sutvėrimas“. Jos yra gyvos ir ne žmoguje. Ką jos darys, kokį kelią pasirinks – priklauso nuo daugelio dalykų. Tai ir bandysime išsiaiškinti.

 

 

2006-02-10

12:15

You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 72 svečius online

Žinutė administratoriui