LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian

Login FormПоддержка

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Diagnostikos centras

Рейтинг пользователей: / 216
ХудшийЛучший 


Kas esi? Kur esi? Ko sieki? Ką darai? Ką gauni? Kaip vertin(t)i?
Žmogus Namie, darbe Laimės Keičiu pasaulį Pasekmes Apdovanoti / bausti
Visuomenė Valstybėje Padėti žmogui Tvarkau Kritiką Palaikyti / keisti
Gyvūnas
Žemėje
Laisvės Gyvenu Palikuonis Netrukdyti / apriboti
Augalas
Gamtoje Išlikti Augu Medžiagas Saugoti / apriboti
Daiktas
Kambaryje Tarnauti Funkcionuoju Minčių, abejonių Palikti/ pakeisti kitu
Mintis
Visur / niekur Realizuotis Valdau Energijos/ stabdymą Ne žmogui spręsti


Diagnostikos centro paskirtis - pasitikrinti save.  Tačiau tikrinti galima ne tik save. Kadangi žmogus turi labai vertingą savybę į ką nors įsikūnyti -  jis gali pabandyti patikrinti bet ką, svarbu save įsivaizduoti tuo  "bet kuo". Todėl galimuose atsakymų į klausimą “kas esi?” variantuose, galite rasti tokius atsakymus - daiktas, valstybė, mokslas, menas, žinios ir daugelį kitų. Mes dar neimame tokių sudėtinių atsakymų, kaip  “studentas– tinginys” ir pan.


Realiame žmoguje viskas daug sudėtingiau. Vienu metu galime turėti daug atsakymų, tačiau jie nebus vienodos vertės, tikslumo. Norint pilnai atsakyti į klausimą „kas esi?“, reiktų pradėti tyrinėti ir atskiras žmogaus savybes, o tai išsitęstų į begalybę, nes atrastume vis naujų ir naujų iki tol nebuvusių savybių. O jeigu geriau įsivaizduotumėme  - pradėtume ir tapti kažkuo kitu. Tai parodo žmogaus galimybes.

Atsakydami į diagnostikos centro klausimus galime  susidaryti menamą, o gal ir tikrą asmenybės, šeimos, partijos, visuomenės, o gal net žmonijos vaizdą. Kai kurie atsakymai gali būti ne tik svarūs ir reikšmingi, bet gal net galingi.


Diagnostikos centro pagalba sukuriamas virtualus bendravimas su savimi. Jis  gali duoti daug vertingos informacijos asmenybės  tobulinimui, naujų savybių ir rolių atskleidimui. Jei ką nors daryti – tai su realia nauda sau, kitiems, visiems.


Dar viena Diagnostikos centro paskirtis – gauti pradinę informaciją asmeninės ateities  kūrimui. Nematydami ateities, nežinodami, kaip ją pasiekti ar sukurti, galima ilgai klaidžioti gyvenimo klystkeliais. Kas intuityviai turi savo „Ateities viziją“ ir ja vadovaujasi, tiems gal ir nereikia. Tačiau daug žmonių, įmonių, partijų neturi savo aukščiausios ateities vizijos. Kas ją turi, gali žiūrėti per arti savęs. Gal būt, ateitis artėja prie mūsų žymiai greičiau, nei mes visi įsivaizduojame. Jūs matote savo viziją keliems metams į priekį, o keliasdešimties metų ateitis jau stovi „už durų“ ir laukia, kol kas nors jas atidarys. Tuomet jūsų ateities vizija iki 2020 metų gali būti realizuota  per kelis metus ar dar greičiau. Juk mažai kas žino ateitį.  Jos artėjimo greitis skirtingiems asmenims, visuomenėms, valstybėms yra labai skirtingas.


Tačiau neskubėkime  užbėgti įvykiams už akių. Pirma reikia praeiti būtinus diagnostikos etapus. Kokie jie – priklauso nuo kiekvieno konkretaus  žmogaus, šeimos, grupės, partijos ir net visuomenės ar valstybės.


SEO by AceSEF

likebox

Кто смотрит

Сейчас 176 гостей онлайн

Письмо админу