LietuviųAngluRusų

Registruotis

Parama

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Tikėjimas - Puslapis 2

Vartotojo vertinimas: / 2
BlogiausiasGeriausias 
Įrašo turinys
Tikėjimas
Puslapis 2
Visi puslapiai

Tačiau grįžkime nuo likimo link tikėjimo, nors tikėjimas likimu labai pastiprintų šį reiškinį. Kaip turėjote suprasti, įrodinėti akivaizdžių dalykų visiškai nereikia, su jais ir taip visi sutinka. Sutikti su pašnekovo nuomone – reiškia jam pritarti, prisidėti. Sutikimo tęsinys – palaikymas, pagalba, užstojimas. Tai ypač  reikalinga, kai tavo draugas neteisėtai apkaltinamas. Kai nežinai ar taip galėjo būti, gali tik tikėti, kad jis yra nekaltas. Nežinomų dalykų pateikti kaip įrodymų negali. Vienintelė pagalba šiuo atveju yra tikėjimo nekaltumu išreiškimas. Ar jis yra veiksmingas ar ne? Tai galite patikrinti patys darydami atvirkščiai – pradėkite abejoti artimaisiais, draugais, ir viskuo, kuo iki tol tikėjote. Išsiskyrimas gali būti neišvengiamas. Vietoj draugo ar artimojo galite pasitikrinti bet ką. Pradėdami netikėti teisybe, pradėsite atitolti nuo jos. Kokios to pasekmės? O priežastys?

Galima daryti ir visiškai atvirkščiai. Pradėkite
tikėti tuo, ko visiškai nėra. Tai,  ką perskaitysite toliau, jokiu būdu nepriimkite už gryną pinigą. Taigi, pradėkite tikėti, kad parduotuvėje perkamas maistas yra nuodingas. Manote, kad nuo to niekas nepasikeis? Anaiptol. Pradėkite tikėti, kad labai silpnos jūsų namo sienos. Dar būtų baisesnės pasekmės, kai pradėtumėte tikėti, kad sergate nepagydoma liga. Net jeigu tos ligos pas jus nė kvapo nėra, ji palaipsniui pradės darytis. Taip, kad su tikėjimais atsargiai. Tai dar nereiškia, kad jūs tikėdami sukursite viską. Vieni tikėjimai kuria, o kiti atsisuka prieš jus pačius. Tai ypač pastebima, kai kiti tiki kitaip. Galima tikėti, kad saulė sukasi aplink žemę, bet nuo tokio tikėjimo mūsų saulės sistemos tvarka nepasikeis. Greičiau atvirkščiai, žinojimas vedantis prie tikėjimo yra tūkstantį kartų stipresnistikėjimą be žinojimo. Pakanka vienam žmogui pradėti tikėti tuo, kas yra iš tikrųjų ir ką žinai, kaip daugelio neteisingas tikėjimas pasidarys be galo silpnas. Taip sugriaunamos įsitikimų sienos. Vos tik atsiranda teisingesnis tikėjimas, įsitikinimai pradeda žlugti.

Jeigu yra aukščiau paminėtas teisingesnis
tikėjimas, tai, išeitų, yra ir mažiau teisingas. Labai nesigilinant į detales, galima pasakyti, kad absoliučios tiesos negali būti. Yra labiau artima arba labiau nutolusi tiesa. Kadangi pasaulis nėra statiškas, tai kiekvienu momentu tiesa gali būti vis kitokia. Šiandieninės tiesos kada nors gali pasirodyti klaidingos. Taip istorijoje jau buvo. Pasaulis, visata nėra atskleista skrynelė, kurią taip lengva ištyrinėti ir ji niekada nekis amžiais. Mūsų žinojimas niekada negali būti toliau realybės, nes būtent jis ir pradės tapti būsimąja realybe. Vos  tik pasikeistų  mūsų suvokimas, kaip pasaulis gali pradėti labai stipriai keistis. Tuomet tai, ką žinai ir kuo tiki, pradės tapti kuriančiomis jėgomis. Jeigu tiki pragaru, tai jis gali pradėti aplink mus darytis, atsirasti. Jeigu tiki ir žinai, kaip padaryti rojų žemėje  ne už 1000 ar 1000 000 metų, tai jis gali pradėti labai greitai darytis. Tai yra mūsų minčių kuriančioji galia. Ji gali kurti, griauti, tikrinti, bandyti, tausoti, eikvoti, padėti arba kenkti. Jau dabar, mums nežinant, mintys daro tvarką žemėje. Kokios mintys, tokia ir tvarka. Ar gali būti kitaip, nei dabar? Pakeisk savo mintis ir pamatysi…

 

21:46Komentarai   

 
0 #2 77pkr 2020-04-23 03:02
Hello! I could have sworn I've been to your blog before but after going through many of the articles I realized it's new to me.
Regardless, I'm definitely pleased I discovered it and I'll be book-marking
it and checking back frequently!
Cituoti
 
 
+1 #1 Mąstytojas 2017-01-12 21:50
Galiu tik pridūrti. Yra aklas tikėjimas, kai žmogus net nesusimąsto apie pasekmes tokio tikėjimo, aklai priimdamas ir pasitikėdamas svetimų, nepatikrintų šaltinių išskirtinumu. Tikėjimas iš idėjos. Kai šaltinis yra žinomas, patikrintas, išjaustas ir patikimas. "Imk ir skaityk". Galiojant tasyklei -> jei pats spinduliuoji, priimk prie savęs tokį pat spinduliujantį. Tikėjimas gali būti, kaip ir žalingas, taip kuriantis -> priklausomai nuo minčių. O nesant jų nuo aklo ėjimo krypties -> rezultatas gali būti kaip ir blogis, taip ir gėris. Tai priklauso tik nuo to ar teisyngai pasirinkai (atsitiktinę, kaip loterijoj) kryptį. Tikėjimas nėra pats sąvaime blogis ar gėris, tai sąlygoja tikslingumas, tikslas. Tuo labiau, kai tikslas susijęs su teigiamomis vertybėmis, žmogiškumu, sąviaukla.
Cituoti
 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 72 svečius online

Žinutė administratoriui