LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Login FormDonation

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Laiko mašina

User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Jeigu manote, kad nusprendėme pajuokauti, tai jūs klystate. Kalba tikrai eis apie laiko mašiną. Internetinio tinklapio rėmuose fiziškai neįmanoma išdėstyti visko, kas reikalinga pilnai paaiškinti tokiam egzotiškam įrengimui, kaip laiko mašina. Galima pasakyti tik tiek, kad šis įrenginys nėra toks, kaip įsivaizduoja dauguma šiuolaikinių fizikų. Daugelis jų mano, kad laiko mašina įmanoma netoli juodųjų skylių ar erdvėlaikio deformacijoje. Mūsų laiko mašina remiasi žymiai realesniais pagrindais. Trumpas pasakojimas nė kiek nepadės jums suprasti, kaip visa tai veikia, panašiai kaip daugelis nesupranta „Minčių fontano“ principų. Jiems tai atrodo, kaip vaikų žaidimas, ar lingvistinis pasvaičiojimas. Deja, viskas yra žymiai rimčiau. Tuos aiškinimus atidėsime susidomėjusiems.


Kai kurie skaitytojai galėjo suprasti, kad „Minčių fontanas“ – tai tikslo radimą palengvinanti priemonė. Pasinaudojant juo tikslas turėtų atsirasti visai paprastai, greitai ir netoli. Ši priemonė turi savo kelią, principus. Nesitikėkite, kad ši priemonė bus lengvai suprantama ir visi žinos, kaip ji veikia. Kadangi tos kelionės tikslas siekia tolimą ateitį, tai šią priemonę galima vadinti laiko mašina. Kai kurias jos savybes ir veikimo principus bandysime išdėstyti čia, visa kita bus aiškinama atskirai.


Viena iš „Minčių fontano“ kaip laiko mašinos savybių - jo nepastebimumas. Daugeliui atrodo, kad tokios transporto priemonės išviso nėra. Ši laiko mašina sukonstruota taip, kad, naudojantis minimaliomis priemonėmis, sukurtų saugumą toje kelionėje. Iš šono žiūrint, ji gali būti visiškai nematoma. Tik kai kurie šią priemonę suvokiantys gali pastebėti, kad ji egzistuoja. Kitiems ji bus absoliučiai skaidri. Nesitikėkite, kad patys be pagalbos sugebėsite suvokti, kaip ta transporto priemonė veikia. Naudokitės pagalbininkais, kurie jums padės suprasti, ką, kaip ir kodėl reikia daryti, kad patekti į šią priemonę ir kaip ja naudotis. Tie pagalbininkai, jums pageidaujant, gali atsirasti tarp jūsų. Tik pakvieskite ir jie tuoj pat atsiras.


Nors ši transporto priemonė neturi matomo variklio, ji turi jėgas, kurios veda link tikslo pačiu trumpiausiu, optimaliausiu keliu. Jums tereikia į ją įsikibti ir pasitikėti.


Kelionės tikslas, pagal jūsų įsivaizdavimą esantis labai toli ir, būdamas gana sudėtingas pasiekti, atsiranda visai šalia jūsų. Jūs sutaupote ir jėgas, ir laiką, ir kitas energijos rūšis, tame tarpe ir gamtines. Tuo būdu jūs nekenkiate gamtai, jos ištekliams. Laiko mašinos (LM) konstrukcija tokia, kad ji gali priimti pas save ne begalę žmonių. Taip yra bent šiuo metu. Atsiradus daugiau, ji padidėtų, prisitaikytų prie didesnio dalyvių srauto. Šiuo metu tam nėra tokios būtinybės. Sužinoti, kaip ši transporto priemonė veikia galima tik ja pasinaudojus.


Kas vyksta su jūsų įsivaizduojamu tikslu? Jūs manėte, kad tikslas yra už 100 km, o LM pagalba jis atsiduria už 100 metrų. Matematiškai paskaičiavus, tikslas priartinamas 1000 kartų. Tai ir yra šios transporto priemonės efektyvumas. Nemanykite, kad jūsų tikslas yra ten, kur jūs manote. Jis gali būti čia pat panosėje, tik jūs darote begales nereikalingų veiksmų.


Visos transporto priemonės reikalauja kūrimo, tobulinimo, bei energijos sąnaudų, todėl akivaizdu, kad kelionė ir šia priemone turėtų būti mokama. Kaip ir kada atsiskaitoma už šią kelionę? Atsiskaitymas - tiesiog teisingumo įsikūnijimas. Jūs už ją sumokate ne prieš kelionę, o prieš pat jos tikslą. Tai suprasti nėra paprasta. Šioje vietoje galimos apgavystės todėl LM turi būti apsauga nuo to. Atsiskaitymas už kelionę ne toks kaip jūs įpratę. Jis yra specifinis. Jūs niekada iš anksto nežinosite, kiek kainuoja kelionė, nenuvykęs dalį jos. Jeigu jūs meluosite, tai kelionė jums prailgės tiek, kokios būna įprastinės kelionės. Čia asmenys, organizacijos praeina sąžiningumo kontrolę. Jeigu nepastebimai patikrinus pasirodys, kad esate nesąžiningas, kelionė jums gali pailgėti, pablogėti jos sąlygos. Tuomet nesiskųskite, kad nežinojote. ?Viskas priklauso nuo jūsų sąžiningumo, nuoširdumo. Jeigu esate doras, sąžiningas ir teisus, net toli nekeliavęs, netrukus pasieksite tikslą./Tęsinys registruotiems skaitytojams/


You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Who's Online

We have 52 guests online

Message to admin