LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian

Login FormПоддержка

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Manifesto pristatymas

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Нет переводаTai vienas įrankių, nurodančių gyvenimo kryptį. Jis nėra konkrečių instrukcijų rinkinys. Tai greičiau sudėtingas, momentinis  meno, mokslo, tikėjimo ir kitų sričių kūrinys. Jo kūryba truko tik keletą minučių. Tiksliau, jo kurti visiškai nereikėjo - tik spėk  jį užrašyti. Visa tai vyko didžiuliu greičiu. Informacija tekėjo tokia galinga srove, kad tuomet niekas negalėjo sutrukdyti tam tekėjimui.

Ne iš karto ir ne kiekvienam suprantama - kas slypi tame manifeste. Tai naujausių ateities technologijų kūrinys. Nebūtina ir neįmanoma suprasti visko, kas yra jame įdėta. Tam turi atsirasti suvokimas.  Kai kurie, jį paskaitę, sako - „aš taip ir galvojau. Tai yra mano gyvenimo credo, mano taisyklių rinkinys, tik trumpai išreikštas“.

Manifestas - grynai asmeninis dokumentas,  kaip gimimo liudijimas. Tavo asmeninio Manifesto  neturėtų  skaityti niekas. Nebent iš jo sudedamųjų dalių pats duotum kitam žmogui patarimą.  Manifeste esančios mintys nuspręs, ką ir kada reikia daryti.

Manifestas, juo tikint, PRADEDA PATS KEISTI GYVENIMĄ.  Jame nėra jokių neigiamų nustatymų, nurodymų, paliepimų, (na išskyrus vieną – neabejok!). Tai yra grynai geros valios dokumentas, patarimas, kvietimas.

Manifesto skaitymas turi būti ypatingas, nes tai nėra  paprasta informacija. Tam žmogus turi pasiruošti, nusiteikti. Tam reikalinga ne bet kokia  aplinka. Geriausiai jį skaityti namie,  kai niekas tavęs nestebi, nemato, netrukdo.

Visko šiuose internetiniuose rėmuose negalima nupasakoti.

Dar vienas patarimas - įspėjimas. Jei kur nors jau matėte šį Manifestą ar girdėjote apie jį, nekopijuokite jo sau ir neplatinkite. Tokiu būdu jūs galite sugadinti savąjį ar to žmogaus, kuriam jį duosite, atsakymą į klausimą „Kaip gyventi“. Padarysite ne gėrį, o blogį - meškos paslaugą. Ne kiekvienas gali platinti šį kūrinį ir ne bet kokiu būdu.


Jeigu kas norite  jį  išbandyti - parašykite mums  arba prisiregistruokite ir parsisiųskite, pasigaminkite patys.


Taip pat galime surengti Manifesto prisatymą, paaiškinimą, kaip juo naudotis.

SEO by AceSEF

likebox

Кто смотрит

Сейчас 28 гостей онлайн

Письмо админу