LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian

Login FormПоддержка

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Knygos anotacija

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Нет перевода


Susipažinkite su knyga


Arūnas G. „Bilietas į Kitokį Pasaulį“

(Vilnius, 2014, 432 p.  ISBN 978-6094-31-045-4)

Tai ne šiaip knyga,  tai „kietas riešutėlis“. Kas jį perkąs ...


Tai knyga, kurioje perteikiama autoriaus, ir ne tik jo, gyvenimo filosofija, psi-chologija, etika, logika, fizika, elektronika, matematika, geometrija, fantastika, mistika, proza, patetika, žavesys, skurdas, chaosas, giluma, prasmė, jėgos, nematomoji pusė, veikimo principai, ateities vaizdas, pojūtis, būsena. Humoras.


Knygos beveik neįmanoma priskirti kuriai nors vienai kategorijai, nes joje yra visko, visaip ir apie viską. Ką rasite priklausys nuo kiekvieno  individualiai. Knyga – lyg  daugiabriaunė prizmė, pro kurią žvelgiant atsivers vis kitoks pasaulis. Tai gražus, geras, tai blogas. Tai vidinis, tai išorinis. Tai linksmas, tai liūdnas. Tai lengvas, tai sunkus. Tai pakylėtas, tai žemiškas.


Knyga turi savo sistemą, kurią atradus atskleisti gyvenimo reiškinių priežastis bus daug lengviau nei dabar. Jos paskirtis – sukurti naują, paremtą naujausiais atradimais, asmenybę su tvirtu lyg deimantiniu, plieniniu, atominiu ar net nemateriniu pagrindu.


Knygą įsisavinęs žmogus galės skleisti mintis daug efektyviau ir taip pat priimti, suprasti jas bus daug lengviau. Tai ateities žmogaus knyga, nes ji ir supažindina, ir suteikia galimybę juo tapti, ir padeda sukurti ateities pasaulį. Tačiau, tai įmanoma tik tinkamai pasinėrus į šią knygą.


Gal knyga – galinga priemonė, kokios istorijoje dar nebuvo? Gal nuo šios knygos prasidės nauja istorija? Kitokia Žemės, kaip civilizacijos istorija.


Kilo klausimų? Perskaitykite ir padiskutuosim. Diskusijoms, analizei, paieškoms, atradimams erdvės pakaks.Knygos ieškokite knygyne " Keistoteka" 

Vilnius, Paplaujos/Drujos g. 2arba pas autorių:

Knygos

Tel. +370 68339770           El. p. Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен JavascriptAnotacija pdf formatu     

SEO by AceSEF

likebox

Кто смотрит

Сейчас 78 гостей онлайн

Письмо админу