LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Login Form



Donation

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Minčių balsas

User Rating: / 8
PoorBest 
Article Index
Minčių balsas
Page 2
All Pages
There are no translations available.

 

arba Kaip skaityti ir suprasti „Minčių fontaną“ ir kitus dokumentus?

 

„Minčių fontano“  tikslas - parodyti žmogui save ne tokį, kokiu jis pats save ar kiti jį mato, o tokį, kokiu  jį mato mintys. Kadangi mintys  nematomos ir sunkiai girdimos, atskiriamos nuo savų, reikia vedlio, kuris išmokys pastebėti (iš pradžių  tekste) ne savas mintis. Kažkas turi išmokyti jas priimti, neturėti joms išankstinio nusistatymo, teigimo ar neigimo. Jų negalima įtakoti nes tai iškreips minčių perduodamą informaciją apie skaitytoją – žmogų.
Reikia išmokti suprasti ateinančias iš išorės (ne savo)  mintis. Tai  reiškia žinoti ką jos sako, ko nori ir ką su tuo daryti, o gal kaip tik - ko nedaryti.

„Minčių fontano“ (toliau - MF) ir kitų dokumentų pagalba turi sužinoti, ką svarbaus tau sako mintys. Tai sužinojus, reikia neskubėti visa tai vertinti, daryti išvadų. Žmogus negali žinoti visko, ką žino mintys, todėl ir vertinti būtų klaida.

MF - kaip veidrodis, kuris parodo tave, koks tu esi mintims, o ne pats sau.
MF - tai ne parastas veidrodis, jis parodo  tai, ko pats nematai. Jame yra sritys, temos, kur labiau išryškinamos vienos detalės, o išblukinamos  kitos.

Na gerai, pamatei save jo pagalba  kitaip.
Ką su tuo daryti? – Pasižymėti skirtumus.

„Minčių fontane“  be minčių veidrodžio dar yra ir autoriaus žodžiai, mintys. Mintys, beje, kalba ne autoriaus žodžiais. Jos iškyla viduje kitaip nei pats žinojai ir kitaip nei autoriaus pasakyta. Kartais tai gali sutapti, bet svarbiausia - turi tai išgirsti viduje. Kuo stipriau išgirsi, tuo stipresnės mintys. Primenu – pastangų, nusistatymų naudoti negalima, nes iškreipsi minčių balsą.

Tuomet, galima sakyti, turi 3 balsus – minčių, savo ir autoriaus.
Minčių – atsiradęs viduje, savo –  ką paprastai galvoji, žinai ir autoriaus – ką sako autorius. Atitinkamai 1, 2, 3.
Tereikia juos sulyginti.

Jei
1 = 2 = 3 esi atidus, teisingas, bet per mažai individualus.
Jei
1 = 2 # 3 esi individualus, intuityvus. MF tau tik mažytis patvirtinimas. Viską ir taip gali pasidaryti, atrasti pats. Tačiau galėjai ir neišgirsti minčių balso.
Jei
1 = 3 # 2 -  reiktų įsiklausyti. Tavo nuomonė prieštarauja mintims ir autoriui. Gal ką darai neteisingai?

Jei
1 = 2 # 3, autoriaus mintys tau nereikalingos arba autorius gali būti neteisus. Nereikia bijoti sau to pripažinti. Jei autoriaus mintys būtų absoliučiai pripažinta tiesa,  tai jis jau būtų genijus arba Nobelio premijos laureatas.

Gerai, sužinojai! Ką toliau daryti? Po
„Skaityk, suprask“ reikia įsivaizduoti, o galiausiai patirti arba vėl išgirsti koreguojantį Minčių balsą. Tik Minčių balsas yra tikras.
Bet, kad nenukryptum nuo realybės –
stebėk ją. Taip pat būtų gerai neištrinti, nenuslopinti savo ir autoriaus balso – minčių. Balsuoti kai yra tik vienas asmuo - nepatartina.
Geriausiai –
trys. Mintys, tu ir autorius.


 


 

Gerai, sužinojai! Ką toliau daryti? Po „Skaityk, suprask“ reikia įsivaizduoti, o galiausiai patirti arba vėl išgirsti koreguojantį Minčių balsą. Tik Minčių balsas yra tikras.
Bet, kad nenukryptum nuo realybės –
stebėk ją. Taip pat būtų gerai neištrinti, nenuslopinti savo ir autoriaus balso – minčių.

Balsuoti kai yra tik vienas asmuo nepatartina. Geriausiai –
trys. Mintys, tu ir autorius.


--------------------------------


Jei
mintys duos per daug radikalius, nutolstančius nuo savo ir autoriaus minčių pasiūlymus, gali būti,  kad per stipriai tiki, augini, maitini mintis. Taip jos gali išaugti ir pradėti tau vadovauti prieš tavo valią. Niekada neišjunk visiškai savo kontrolės.

Tavo (
2) balsas visados turi būti aktyvus, veiklus, reikšmingas, bet ne užgožiantis, atsargus. Taigi, įsivaizduodamas tikrink. Kaip atrodo, gaunasi, išeina? Gražiai, gerai, teisingai? Tau, jam (jai), jiems, visiems? Jei taip, gali pabandyti realizuoti. Vadovaukis tuo, ką išgirdai, supratai, sumodeliavai, įsivaizdavai. Švelniai, atsargiai realizuok ir stebėk rezultatus.

Neskubėk daryti išvadų. Jei rezultatas teigiamas
[+] tau, jam (jai), jiems visiems - tai jau gerai. Jei neigiamas [-] tau, jam (jai), jiems, visiems - toliau pereik į ieškojimų kelią.
Turi ieškoti  tol, kol surasi gerą rezultatą tau, jam (jai), jiems, visiems.

Jeigu rezultatas teigiamas
[+] tau, jiems, visiems, o jam (jai) neigiamas [-]? Ar tai jau blogai? Reikia išsiaiškinti kodėl blogai.
Tai galima padaryti  save įsivaizduojant tuo asmeniu – juo ar ja ir pabandyti  perskaityti  už tą asmenį kai kurias, o gal visas „Minčių fontano“ temas. Gal sugebėsi nuskaityti mintis skirtas tam asmeniui. Jos turėtų būti skirtingos nuo tavųjų.
Kai kažką vertingo sužinosi, gali bandyti atsargiai prasitarti tam asmeniui (minčių) vardu. Tuomet pokalbyje dalyvaus tokie asmenys  –
Mintys, Tu ir Jis.
Jis gali rinktis – girdėti arba ne. Bet jei mintys bus teisingos, jos  asmeniškai Tam žmogui prabils viduje.  Jam skirtos mintys ieškos kelių perteikti (pasakyti)  tai,  kas svarbu visais įmanomais būdais, keliais.

Taip gali padėti kitam žmogui išgirsti
Minčių balsą.

Ar tai jau „Minčių fontanas“? – Ne, tai tik šaltinėlis.

 

2007-07-28

You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Who's Online

We have 31 guests online

Message to admin