LietuviųAngluRusų

Registruotis



Parama

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Minčių balsas

Vartotojo vertinimas: / 8
BlogiausiasGeriausias 
Įrašo turinys
Minčių balsas
Puslapis 2
Visi puslapiai

 

arba Kaip skaityti ir suprasti „Minčių fontaną“ ir kitus dokumentus?

 

„Minčių fontano“  tikslas - parodyti žmogui save ne tokį, kokiu jis pats save ar kiti jį mato, o tokį, kokiu  jį mato mintys. Kadangi mintys  nematomos ir sunkiai girdimos, atskiriamos nuo savų, reikia vedlio, kuris išmokys pastebėti (iš pradžių  tekste) ne savas mintis. Kažkas turi išmokyti jas priimti, neturėti joms išankstinio nusistatymo, teigimo ar neigimo. Jų negalima įtakoti nes tai iškreips minčių perduodamą informaciją apie skaitytoją – žmogų.
Reikia išmokti suprasti ateinančias iš išorės (ne savo)  mintis. Tai  reiškia žinoti ką jos sako, ko nori ir ką su tuo daryti, o gal kaip tik - ko nedaryti.

„Minčių fontano“ (toliau - MF) ir kitų dokumentų pagalba turi sužinoti, ką svarbaus tau sako mintys. Tai sužinojus, reikia neskubėti visa tai vertinti, daryti išvadų. Žmogus negali žinoti visko, ką žino mintys, todėl ir vertinti būtų klaida.

MF - kaip veidrodis, kuris parodo tave, koks tu esi mintims, o ne pats sau.
MF - tai ne parastas veidrodis, jis parodo  tai, ko pats nematai. Jame yra sritys, temos, kur labiau išryškinamos vienos detalės, o išblukinamos  kitos.

Na gerai, pamatei save jo pagalba  kitaip.
Ką su tuo daryti? – Pasižymėti skirtumus.

„Minčių fontane“  be minčių veidrodžio dar yra ir autoriaus žodžiai, mintys. Mintys, beje, kalba ne autoriaus žodžiais. Jos iškyla viduje kitaip nei pats žinojai ir kitaip nei autoriaus pasakyta. Kartais tai gali sutapti, bet svarbiausia - turi tai išgirsti viduje. Kuo stipriau išgirsi, tuo stipresnės mintys. Primenu – pastangų, nusistatymų naudoti negalima, nes iškreipsi minčių balsą.

Tuomet, galima sakyti, turi 3 balsus – minčių, savo ir autoriaus.
Minčių – atsiradęs viduje, savo –  ką paprastai galvoji, žinai ir autoriaus – ką sako autorius. Atitinkamai 1, 2, 3.
Tereikia juos sulyginti.

Jei
1 = 2 = 3 esi atidus, teisingas, bet per mažai individualus.
Jei
1 = 2 # 3 esi individualus, intuityvus. MF tau tik mažytis patvirtinimas. Viską ir taip gali pasidaryti, atrasti pats. Tačiau galėjai ir neišgirsti minčių balso.
Jei
1 = 3 # 2 -  reiktų įsiklausyti. Tavo nuomonė prieštarauja mintims ir autoriui. Gal ką darai neteisingai?

Jei
1 = 2 # 3, autoriaus mintys tau nereikalingos arba autorius gali būti neteisus. Nereikia bijoti sau to pripažinti. Jei autoriaus mintys būtų absoliučiai pripažinta tiesa,  tai jis jau būtų genijus arba Nobelio premijos laureatas.

Gerai, sužinojai! Ką toliau daryti? Po
„Skaityk, suprask“ reikia įsivaizduoti, o galiausiai patirti arba vėl išgirsti koreguojantį Minčių balsą. Tik Minčių balsas yra tikras.
Bet, kad nenukryptum nuo realybės –
stebėk ją. Taip pat būtų gerai neištrinti, nenuslopinti savo ir autoriaus balso – minčių. Balsuoti kai yra tik vienas asmuo - nepatartina.
Geriausiai –
trys. Mintys, tu ir autorius.


 



You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 23 svečius online

Žinutė administratoriui