LietuviųAngluRusų

Registruotis



Parama

Enter Amount:

Sričių lydinys

Vartotojo vertinimas: / 3
BlogiausiasGeriausias 
Įrašo turinys
Sričių lydinys
Puslapis 2
Puslapis 3
Puslapis 4
Visi puslapiai



Didžioji dalis kūrinių tinklapyje yra sukurta pagal šią technologiją. Juose ir mokslą, ir meną, ir tikėjimą pažadina mintis. Mintys tam tikromis sąlygomis gali virsti daiktu, kūriniu, pokyčiu, jėga ir daug kuo kitu. Sritys, kuriose tai gali įvykti – labai įvairios. Tokia minties specifika, kad ji gali veikti sąmonėje, pasąmonėje ar už jos ribų, realiame pasaulyje.

Mintis  gali sukurti ne tik gėrį, bet ir blogį, jei nemokėsite su ja tinkamai elgtis, naudotis, jos tikrinti, vertinti, analizuoti. Mokslas, menas, tikėjimas - gana neblogai apibrėžtos sritys, o štai mintis didžiąja dalimi yra paslaptis.

Pirmiausia apie patį pavadinimą. Žvaigždutės (*) – tai daugybos ženklai. Jeigu kuris nors komponentas daugyboje yra lygus nuliui (=0), tai rezultatas taip pat bus nulinis. Jeigu visi komponentai daugiau už nulį (>0), tai rezultatas priklauso nuo kiekvieno iš jų. O štai ženklas prieš mintį (^) rodo laipsnį. Jeigu visame junginyje yra mintis, tai jo poveikis gali sustiprėti daug kartų. 3^2=9, 3^10=59049. Jeigu junginyje nėra minties - tai rezultatas ne niekas, bet mažesnis už visų dalių sandaugą.  (3^0=1).

Mokėjimas naudotis tomis sritimis ir jų deriniais atveria daug didesnes nei iki tol galimybes. Tai galima pastebėti mūsų gyvenime. Reklama – tai ne tik informacija, o ir
menas. Reklama vaistams ne tik tam, kad vartotum, bet kad ir tikėtum jų galia ar nauda. (Kiek tai teisinga – kitas klausimas). Toks vaistas kaip placebo veikia tikėjimo vaistais pagrindu. Tabletė yra tik tam, kad sukurtų didesnį tikėjimą, kuris duoda panašų poveikį kaip ir vaistai. Tikėjimo mokslas virsta į dvasinio tobulėjimo technologijas (kurios dažnai duoda pašalinių efektų). Visa tai ir daug kitko yra skirtingų sričių junginių panaudojimas.

Tai kokį efektą turėtų duoti
mokslo, meno, tikėjimo ir minties lydinys? Pirmiausia turite pastebėti, kad sunku sukurti tokį lydinį. Paprastas menas be mokslo nėra toks įspūdingas, kaip naudojant mokslo žinias. Mokslas be meninių išraiškos priemonių  yra neįdomus, sausas, sunkiai suprantamas. Kūrybingi, išradingi, nuotaikingi deriniai gali padaryti didesnį įspūdį, poveikį nei atskira sritis. Tokiu būdu žmonija eina į sąjungą, lydinį, didesnius efektus. Tai yra ateities metodikos, nors daugelyje sričių jos ir dabar gana plačiai naudojamos. Jos vienu metu gali apjungti didesnę žmogaus vidinio pasaulio dalį,  fiziškai – abu smegenų pusrutulius – ir protinį, ir jausminį. Tai yra aukštosios minties technologijos, daugelio sričių lydinių technologijos.

Nereikia manyti, kad galima bet kurią sritį bet kaip jungti su kita. Kai kurie lydiniai duoda teigiamus rezultatus, kiti – jokių, bet yra ir tokių,  kurių rezultatai – neigiami. Todėl įsijausti į tai, kaip į žaidimą  - nederėtų. Padidinto poveikio kūriniai turi būti patikrinti iki naudojimo išsiaiškinant jų galimą naudą ir žalą. Visa tai reikia mokėti pastebėti, atskirti ir įvertinti.  Tai yra tobulo pažinimo kelio ir vertinimo sugebėjimų lydinys.
?Tik tuomet rezultatai bus maksimaliai naudingi, mažiausiai kenksmingi. Tai iškelia būtinybę mokėti naudotis esminiais klausimais bei pamatinėmis vertybėmis. Visa tai turi būti išgryninta “Minčių mokslo” rėmuose. Kol jo nėra, procesas vyksta savaime, gana chaotiškai ir ne visada naudingai.

Kodėl būtent tokios sritys yra pavadinime ir būtent taip išsidėstę, galite susigaudyti žvilgtelėję kairėn, į vertybių piramidę. Kur šiuo atveju yra mintis - mįslė.

2006-02-14




You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 34 svečius online

Žinutė administratoriui