LietuviųAngluRusų

Registruotis

Parama

Enter Amount:

Apie Minčių mokslą - Puslapis 4

Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Įrašo turinys
Apie Minčių mokslą
Puslapis 2
Puslapis 3
Puslapis 4
Visi puslapiai

Vienas iš svarbių minčių technologijų panaudojimo aspektų – jų globalus poveikis. Kai kurios minčių technologijos lokaliai gali duoti ryškią naudą, tačiau globaliu aspektu jos gali duoti visuotinę žalą. Ji gali atsiskleisti netrukus, tačiau, daug blogiau kai tai atsiskleidžia po laiko, kai ką nors ištaisyti tampa sudėtinga ar neįmanoma. Šalia globalių kriterijų tyrimo Minčių mokslas įvertina pokyčius laike. Kai kurioms technologijoms yra skirtas konkretus, tikslus laikas, kitų panaudojimas gali būti pavėluotas arba užankstintas. Tai yra tinkamiausio momento nustatymas veiklos pradžiai, pabaigai, pokyčiams. Į tai atsižvelgiant laiko tyrinėjamas Minčių moksle yra ne mažiau svarbus nei kitų su mintimis susijusių sričių.

Labai svarbus faktorius, remiantis minčių tyrimais – minčių sąveikos. Minčių sąveikos specifika paremta minties daugiamatiškumu, tačiau jis yra visiškai kitoks nei daugumoje daugiamačio erdvėlaikio teorijų.
Minties daugiamatiškumo principas pilnai telpa į mums gerai žinomos erdvės apibūdinimus. Tam tikrų palyginimų, o vėliau gal būt ir eksperimentų pagalba bus gana suprantamai paaiškintas minties daugiamatiškumo principas. Jis leidžia toje pačioje erdvėje egzistuoti daugeliui minčių visiškai neįtakojant vienoms kitų.

Siekiant atskleisti bei įrodyti minties egzistencijos principus, labai svarbu suvokti
materijos egzistavimo pagrindus. Kūnų, dalelių judėjimo, sąveikų peržiūrėjimas yra būtinas minties egzistavimo pagrindams suvokti. Nesuprantant fizikinių laukų, dalelių egzistavimo principų, sunku bus suvokti minties, kaip daug sudėtingesnio objekto egzistavimo principus. Šioje vietoje reikia paminėti Einšteino reliatyvumo teorijos suderinamumą su minčių dėsniais. Juk tos teorijos išdava – signalų plitimo erdvėje greičio apribojimas. Nesuvokiant šių principų, minčių egzistavimas gali būti nesuvoktas arba suprastas klaidingai. Mintis negali egzistuoti principais, visiškai skirtingais nuo materijos egzistavimo. Žinios iš tos srities parodo, kad mintis turi gana daug panašumų su materija.

Sekanti Minčių mokslo tyrimo sritis -
minčių materialus pagrindas. Daugelis minčių gali egzistuoti materijos papildinio statusu. Kad teisingai suvokti pačią mintį, lengviausia pradėti nuo gana aiškų materinį pagrindą turinčių minčių. Ši sritis glaudžiai siejasi su informatika. Minties atskyrimas nuo materijos nėra toks paprastas. Mūsų suvokime daugelis minčių yra taip tvirtai suaugę su materija, kad sunkiai įsivaizduojamas jų egzistavimas atskirai. Materijos įvairovės formos yra gana gera terpė mintims. Vienas iš tokių materialių minties – informacijos talpinimo šedevrų – genetinis kodas. Paprasčiausių cheminių junginių tarpusavio sąranga leidžia sukurti tokį informacinį talpumą, kuris vieno, kito elemento pakeitimu sudaro sąlygas sukurti visiškai kitą egzistencijos formą. Kokiu būdu mintis gali talpintis materijos organizacijos formose - tirs ši Minčių mokslo sritis.

 

2006-08-29

 Komentarai   

 
0 #2 Maybelle 2017-04-10 01:36
Thanks for sharing such a fastidious opinion, piece of writing is pleasant, thats why i have read
it fully
 
 
0 #1 Lora 2017-04-03 02:14
It's very trouble-free to find out any matter on web as
compared to books, as I found this article at this web site.
 

You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 53 svečius online

Žinutė administratoriui