LietuviųAngluRusų

Registruotis

Parama

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Ateities žvalgas - Puslapis 2

Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 
Įrašo turinys
Ateities žvalgas
Puslapis 2
Puslapis 3
Puslapis 4
Puslapis 5
Visi puslapiai
Žvalgant ateitį labai svarbu suvokti, kad ateityje iki tol buvę paslaptingi dalykai dažnai tampa dėsningais ir gerai panaudojamais. Iš pasakų, fantazijų srities nemažai dalykų įgyvendinama realybėje, su tam tikromis pataisomis. Noras, fantazija skraidyti - sukūrė lėktuvus, raketas. Gal ateityje turėsime skraidančius lėkštes. Svajoję apie susisiekimo priemones, dabar turime telefoną, elektroninį paštą, video telefoną. Ateityje galbūt turėsime minčių-proto-jausmų telefoną, tolimųjų civilizacijų TV. Sugebėjimai sąmonės pagalba per atstumą perduoti, valdyti gali privesti prie tolimų ryšių valdymo per atstumą technikos pagalba.

Sugebėjimai įveikti tikėjimo pagalba gamtos jėgas galbūt galės būti įgyvendinti techniškai ir mes tai dėsningai prognozuojamai galėsime naudoti. Noras, svajonė lengvai išmokti bei žinoti ateityje gali tapti malonia greita ir lengvai pasiekiama realybe. Vaikai mokyklose nesikankins, o stengsis nepraleisti nei vienos pamokos, lyg lankytų fantastinių filmų premjeras.

Daugelis dabartyje anomalinių,  nepaaiškinamų reiškinių ateityje gali tapti normaliais, naudojamais, žinomais. O tai savo ruožtu turėtų stipriai pakeisti dabartinį žmogaus suvokimą, protą, jausmus, sąmonę bei pasąmonę. Kai tai pradės daryti vieni, ir kiti pradės to mokytis, siekti. Taip ateitis dar labiau priartės.

Gali būti taip, kad noras gražiai sugyventi taps visos planetos tikslu, credo. Dvasingumas išsiskleis iš gerosios pusės. Ligos bus gydomos tik prisilietimu ar dar joms neatsiradus bus išaiškinama ir lengvai pašalinama jų priežastis. Žmonių sugyvenimas taps tokiu, kad jie ne trukdytų vienas kitam, bet padėtų, kad ne kova už būvį būtų variklis, o noras bendradarbiauti, realizuoti save visų labui.

Taip didesnioji dalis žmonijos gali tapti kūrėjais, o kiti jiems ne pavydės, bet išmintingai naudosis vaisiais ir bus už tai dėkingi, atsidėkos. Visai tai gali būti, nors taip dar nėra. Tai priklauso nuo pat
ies žmogaus vidinio pasaulio. Jis, šiuo metu labai apleistas, ateityje gali būti begalo svarbus.

Žmogus ateityje tikrai taps vertybe, kaip ir mūsų gyvenimui tinkama planeta palankiomis sąlygomis. Jei jos pradės keistis, ateities žmogus išmoks, sugebės tuos procesus suvokti ir greitai, efektyviai valdyti (prie to jau artėjama). Visa tai turi sužinoti ateities žvalgas ir aprašyti ateities vizijose, kurios įmanomos labiausiai ir kurios gali būti aukščiausios mūsų ateityje, nes siekti žemo ar pasiekiamo žmogui - ne garbė. Siek aukščiausio, o jei nepasieksi, tai nenusimink pasiekęs ir dalį to. Nors ir dabar gyvenime pasitaiko, kad pats nieko nesieki, o gyvenimas surengia tokį šuolį, apie kurį net nesvajojai.


You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 61 svečius online

Žinutė administratoriui